top of page
Dayanışma Yumrukları

İş Ortağı

Bilişim teknolojilerinin her geçen gün dönüşümü bizi yeni alanlarla tanıştırdı. Bunlardan biri de “Robotik ve Kodlama”. “Yeniçağın alfabesi” olarak önemi her geçen gün artan kodlamanın, yazılımlar üretmek, uygulamalar oluşturmak ve web sitesi yapmak gibi çağımızın bilgi ve iletişim teknolojilerini yönlendiren alanların temeli olarak öne çıktığını görüyoruz.

Değişen üretim şekillerine ayak uydurmak ve üreten dünyanın aktif bir üyesi olmak için kodlama dilini bilmek vazgeçilmez bir unsur haline geliyor.

 

Son dönemlerde geleceğin meslekleri arasında gösterilen kodlama, ülkemizde de küçük yaşlardan itibaren çocuklarla tanıştırılıyor. Özellikle çocukların geleceğe hazırlanması açısından robotik ve kodlama eğitimi birçok alanda yaygınlaştırılıyor.

 

Kodlama becerilerini erken yaşta edinen bireyler, gelecekte üretim şekilleri başta olmak üzere hayatın her alanında kendini hissettirecek Endüstri 4.0’a hazır olarak yetişiyorlar. Zihinsel gelişim, problem çözme becerisi, işlerin planlanması, durumlar arası ilişki kurma ve yeni fikirler üretme konusunda daha çok gelişim gösteriyorlar.

 

Ayrıca robotik kodlama ile tanışan çocukların makinaların nasıl işlediği konusunda da temelleri oluşuyor. Bu sebeple zihinsel olarak bu yönde gelişmeleri, onların kodlama konusunda ileri yaşlarda daha başarılı olmalarını sağlıyor.

 

inomaker markası adı altında Robotik, Kodlama, 3D Printer, Maker, STEM alanlarında aylık veya dönemlik programlar halinde eğitimleri mekanlarınızda verebiliriz. Anaokulu, dershane, atölye, kitap kafe, AVM ve benzeri uygun mekanlarınızı iş ortağımız olmak için kullanabilirsiniz.

 

Var olan alanlarınızın sınıf ortamlarına uyarlanıp program içeriği ve eğitmenlerin bizim tarafımızdan yönlendirildiği bir sistem ile eğitimlere başlayabiliriz.

 

Teknoloji ve eğitimin destekçisi olmak, bizlerle iş ortağı olmak isterseniz aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 

Bize Ulaşın

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

bottom of page